MISCELLANEOUS / Jewellery / Pendant 8652123
nr 865 2123
PENDANT
1920s, Silver & bergkritall,
20-tal, Silver & bergkristall
SEK 350
Monday December 16 2013
at 19:10:59
200 kr
150 kr
250 kr
350 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
PENDANT
nr 865 2123
PENDANT
1920s, Silver & bergkritall,
20-tal, Silver & bergkristall
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 350 |
Monday December 16 2013 |
Silver
Silver